Archive : Faq Category Genel

Müşteri desteğiyle nasıl iletişime geçebilirim?

Her türlü görüş, öneri, istek ve şikayetleriniz için en hızlı iletişim yolu olan e-posta gönderimini tercih edebilir, iletişim sayfamızdaki formu doldurabilirsiniz.

Uluslararası nakliye hizmeti sunuyor musunuz?

Tüm siparişlerinizi yurtdışına gönderim sağlıyoruz. Ancak kargo ücretleri için ön ödeme talebinde bulunabiliriz. Lütfen siparişlerinizi verirken bu durumu göz önünde bulundurun.

Siparişimi gerçek zamanlı olarak takip edebilir miyim?

Siparişiniz henüz kargoya verilmediyse bizimle iletişime geçerek teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz. Siparişinizle ilgili tüm güncellemeleri e-posta adresinize atıyor olacağız.

Bir ürünün stokta olup olmadığını nasıl bilebilirim?

Siparişiniz henüz kargoya verilmediyse bizimle iletişime geçerek teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz. Siparişiniz zaten gönderildiyse adresi değiştiremeyebiliriz.

İade politikanız nedir?

Çoğu ürün için 15 günlük iade politikası sunuyoruz. Satın aldığınız üründen memnun değilseniz, ürünü nasıl iade edeceğinize ilişkin talimatlar için lütfen bizimle iletişime geçin.

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Hesabınıza giriş yapıp “Sipariş Geçmişi” veya “Siparişi Takip Et” bölümüne giderek siparişinizi takip edebilirsiniz. Alternatif olarak, gönderinizi kargo şirketinin web sitesinde takip etmek için.

Ürün kaç günde elime ulaşır?

Gönderim süreleri bulunduğunuz yere ve ödeme sırasında seçtiğiniz gönderim yöntemine bağlı olarak değişir. Standart gönderim genellikle 2 gün sürer, hızlandırılmış gönderim ise 1 gün.

Bir ürünü iade edebilir veya değiştirebilir miyim?

Evet, sorunsuz iade ve değişim politikamız bulunmaktadır. Satın aldığınız üründen memnun kalmadığınız takdirde, ürünü teslim aldıktan sonra 15 gün içinde iade veya değişim işlemi.

Şifremi unuttum, nasıl sıfırlarım?

Şifrenizi unuttuysanız giriş sayfasındaki “Şifremi Unuttum” linkine tıklayın. Şifrenizi nasıl sıfırlayacağınıza ilişkin talimatları içeren bir e-posta alacaksınız. Yeni bir şifre oluşturmak için e-postada verilen.

X