Hi! How can we help you?

Müşteri desteğiyle nasıl iletişime geçebilirim?

Her türlü görüş, öneri, istek ve şikayetleriniz için en hızlı iletişim yolu olan e-posta gönderimini tercih edebilir, iletişim sayfamızdaki formu doldurabilirsiniz.

Show More

Siparişimi iptal edebilir miyim?

Siparişinizi her aşamada iptal edebilirsiniz. Ürün çıkışı yapıldıysa gelen ürün için iade bilginizi kargo firmanıza iletmeniz gerekmektedir. Ürün iadelerinde kargo ücretleri alıcı tarafından karşılanmaktadır.

Show More

Uluslararası nakliye hizmeti sunuyor musunuz?

Tüm siparişlerinizi yurtdışına gönderim sağlıyoruz. Ancak kargo ücretleri için ön ödeme talebinde bulunabiliriz. Lütfen siparişlerinizi verirken bu durumu göz önünde bulundurun.

Show More

Siparişimi gerçek zamanlı olarak takip edebilir miyim?

Siparişiniz henüz kargoya verilmediyse bizimle iletişime geçerek teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz. Siparişinizle ilgili tüm güncellemeleri e-posta adresinize atıyor olacağız.

Show More

Bir ürünün stokta olup olmadığını nasıl bilebilirim?

Siparişiniz henüz kargoya verilmediyse bizimle iletişime geçerek teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz. Siparişiniz zaten gönderildiyse adresi değiştiremeyebiliriz.

Show More

İade politikanız nedir?

Çoğu ürün için 15 günlük iade politikası sunuyoruz. Satın aldığınız üründen memnun değilseniz, ürünü nasıl iade edeceğinize ilişkin talimatlar için lütfen bizimle iletişime geçin.

Show More
X